Telefon

774 627 293

E-mail

jan@masseur.cz

Jsme k dispozici

Pondělí, úterý a čtvrtek

Naší filozofií je klientům pomáhat, takže pokud si sami nevyžádají relaxační masáž, na lehátku se neprospí. O to ale naše masáže lépe uvolní ztuhlé svaly, bolavá záda, nepohyblivý krk.

Používané postupy nejsou zcela tradiční, klademe daleko větší důraz na řešení konkrétních problémů než na odmasírovanou plochu. Naše „standardní“ je vlastně kombinací více technik – švédská masáž, hloubková masáž, spoušťové body …. . Proto neříkáme, co vše stihneme za danou dobu a tím i cenu udělat. Díky tomu obvykle odstraníme ne-li všechny, pak podstatnou část problémů v oblastech, ve kterých pracujeme.

Jinými slovy za hodinu masáže určitě nebudeme pracovat s celým tělem, protože to při poctivé práci není reálné. Může se stát, že se celou hodinu budeme věnovat pouze horní části těla, ale určitě jí díky tomu opravdu uvolníme.

Velice důležitá je pro nás spolupráce s klientem. Naše práce může pomoci nastartovat nápravu, ale k opravdové pomoci je třeba i to, aby klient cvičil. Proto sice nikoho ke cvičení nenutíme, ale snažíme se každému doporučit minimum cviků, které mu pomohou jeho problémy řešit. Preferujeme minimální sestavu, aby je mohl zkoušet každý den – tedy pokud možno do 5 minut.